KONST / Litografier / Serigrafi 14278422
nr 1427 8422
Serigrafi
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad MF. Signerad, numrerad 1/12, daterad -03, "Surt sa katten". Bildmått: 24x36, yttermått inklusive ram: 39x51 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:16:43
25/10 20:04:53